Наші партнери
Правильні партнери

Прийняття нових клієнтів онлайн вимагає досвіду та терпіння. Ми всі маємо розуміти та поважати, що людям потрібен час, щоб зрозуміти та обдумати, перш ніж можна буде прийняти обґрунтоване рішення.

Довіра є ключовим елементом сучасного онлайн-ділового світу. Ми всі повинні зробити свій внесок у забезпечення того, щоб наші послуги надавалися відповідно до професійних стандартів і етики.

Онлайн клієнти

Інтернет по-справжньому об’єднав світ і дав змогу кожному спілкуватися онлайн. Доброзичливість, гнучкість і швидка взаємодія є ключовими елементами будь-якого успішного онлайн-діалогу.

Я хочу, щоб зі мною зв'язалися

Зв'яжіться з нами


Будь ласка, надішліть нам свої контактні дані, якщо ви хочете, щоб наша команда зв’язалася з вами. Ви можете підготувати свої запитання та вказати, коли з вами зв’яжуться нижче.

Основи

Sibus — це "рішення Plug & Play" для юристів, засноване на пошуковій рекламі за ключовими словами та маркетингу в Медійній мережі.

Ми заохочуємо відвідувачів нашого сайту задавати запитання, щоб зрозуміти юридичні проблеми, їх можливі рішення та запропоновані цінові пропозиції, щоб зробити кращий вибір для себе.

Наші послуги є на 100% безкоштовними та необов’язковими для всіх людей, які відвідують Sibus, якщо ваш новий клієнт явно не вирішить прийняти вашу письмову пропозицію.

Ми працюємо в інтересах усіх клієнтів Sibus, щоб вирішити будь-які суперечки, які можуть виникнути через запит на послуги, що надаються нашими юридичними фірмами-партнерами Sibus.

Залиште своє повідомлення